Yedek parça ve teknik servis hizmeti ⚙️

iyzico ile vade farksız 2 taksit imkanı!

Türkiye'nin en eğlenceli mağazası! 😍

1500₺ üzeri siparişlerde ücretsiz kargo! Vade farksız 2 ay taksit seçeneği!

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Büyüklere Oyuncaklar olarak, İstanbul Mecidiyeköy'de yer alan mağazamızla ve e-ticaret sitemiz ile dünyanın en iyi RC markalarının distribütörlüğünü yapmaktayız. Traxxas, Horizon Hobby, ProBoat, Hangar 9, LOSI gibi onlarca marka ve model ve etkinlik sponsorlukları ile Türkiye'de RC sektörüne yön veriyoruz.

15 Yılı Aşkın Süredir Hizmet

2009 yılında İstinye Park mağazamız ile çıktığımız bu yolda, e-ticaret sitemiz ve Mecidiyeköy mağazamız ile 5000'den fazla müşteriye RC hobisiyle tanıştırdık.

RC Hobisi Nedir?

RC (Radyo Kontrollü) arabalar, heyecan verici bir hobi dünyasına kapı açan, teknolojinin ve motor sporlarının muhteşem bir birleşimidir. Bu hobide, küçük ölçekli modellerden başlayarak, gerçek boyuttaki araçları aratmayan detaylara sahip olan büyük ve hızlı modellere kadar geniş bir yelpazede araçlar bulunmaktadır. Radyo frekansı üzerinden uzaktan kumandalı olarak kontrol edilen bu araçlar, kullanıcılarına hız, çeviklik ve teknik beceri gerektiren heyecan verici sürüş deneyimleri sunar.

RC araba hobisi, her yaştan ve seviyeden hobi tutkunları için ilgi çekici bir platform sağlayarak, modifikasyonlar, yarışlar ve sosyal etkileşim gibi bir dizi fırsat sunar.